لوله بازکنی

, , ارسال دیدگاه

لوله بازکنی

خدمات لوله بازکنی-گرفتگی لوله-رفع نم-تخلیه چاه-تعمیرات ساختمانی و گرفتگی لوله از شایع ترین مشکلات سیستمهای لوله کشی میباشد که بر اثر اضافات غذا-چربیهای غذایی و حیوانی و رسوبات لوله های قدیمی و زنگ زدگی لوله کشی نامناسب به صورت پیچ در پیچ و غیراصولی استفاده از مواد نامناسب به عنوان لوله بازکن و اسید که خود موجب رسوب لوله میشود و موارد متعدد دیگر….

این مجموعه آمادگی دارد با کادر مجرب خود انواع گرفتگی لوله را در اسرع وقت با دستگاه لوله بازکن باز کند.

پرسنل این شرکت مجهز به انواع ابزارآلات و دستگاه های لوله بازکنی شامل فنر 10متری-فنر20متری-فنر 30 متری و 40 متری که در شرایط خاص استفاده میشود میباشد و دستگاه فنرزنی شامل دستگاه موتور کوچک-دستگاه موتور بزرگ و دستگاه متحرک با موتور 1 اسب برای لوله های بسیار بزرگ و طولانی(درشرایط خاص و کم استفاده می شود)

فنرهای دستی برای خارج کردن اجناس مثل گوشی موبایل و جاکلیدی و پول خورد و غیره که در معرض دید متخصص باشند کاربرد دارند.این فنرهای دستی شامل انواع سری های مختلف میباشند و برای گرفتگی های مختلف قابل تعویض میباشند. مته های مخصوص با اشکال مختلف برای کندن سیمان به جای مانده در دهانه ی لوله و  شتر گلویی بعد از تعمیرات ساختمانی و ابزارآلات  تخصصی دیگر…

نکته ی مهم در لوله ی بازکنی سریع رسیدن به محل برای لوله بازکنی می باشد چون گرفتگی در توالت یا در آشپزخانه یا در حمام یا در پارکینگ و دریچه ی تخلیه ساختمان میباشد و به سرعت آب در محل جمع میشود و سبب آلودگی محیطی-آسیب رسیدن به کف و پی ساختمان و نم زدن و رطوبت میشود.

شرکت خدماتی بیست(20)با داشتن پرسنل مجرب و متعهد و اکیپ مختلف در نقاط مختلف شهر این آمادگی را دارد تا در اسرع وقت به محل و آدرس موردنظر برسند و به بهترین نحو ممکن کار را انجام دهند. در مواقع اضطراری مشتریان گرامی میتوانند با ارسال لوکیشن منطقه مورد نظر از طریق اپلیکیشن یا پیام رسانهای مجازی دیگر به راحتی مختصات محل را ارسال نمایند .

برای انجام خدمات لوله بازکنی میتوانید از خدمات ، خدمات بیست میتوانید با شماره تماس های موجود بر روی وب سایت تماس حاصل فرمایید .

لوله بازکنی

 

ارسال دیدگاه

(*) لازم، ایمیل شما منتشر نخواهد شد